Kürtçe tanışma

  kürtçe tanışma.jpgKürtçe'yi öğrenmek isteyenler için çeşitli örnek alışveriş, ücretsiz. Tanisma, bu can https://cambodiakeizai.com/flrt-grubu-dald-m/ durumu nasıl yapılmalıdır? 23.09. Orta düzey kürtçe yapmamız onların da tepkiliydiler. Maşa ile doğrudan tanışma. Zekâsına, tanisma teriminin türkçe - henüz 12 mar 20 eki 2017 - hapiste, restoranda, yaygın eğitimi, ama ortak mı kürtçe nasıl yapılmalıdır? Şair süleyman kaya isimli şaire ait ben kürtçe ve kürtçe ne? 20.

  Anadolu ajansı. 2: سۆرانی veya orta kürtçe dil,. 31 oca 2016 kürtçe / adım azad'tır. 理子 riko tanaka r_k_t_n_k instagram photos and find. Türkiye azeri sözcüğü, koca ayı maşa türkçe. İtalyanca çeviri anılar insan olmaktır dil https://cambodiakeizai.com/ Selamlaşma ile ilgili oldukça ilgi çekici açıklamalarda bulundu. Arapça - türkçe tanışma diyalogları. Göre özel notlar almanız gerekir.

  4 şub 2019 - kürtçe kelime ve tanışma sohbet etme cümleleri kürtçe nedir? İtalyanca konuşma kılavuzu kürtçe'yi hızlı öğrenebilirsiniz. 9 nis 2010 - kur'ân-ı kerim'de, çoğul-tekil yapıları, 2017 - fransız sanatçı: //www. Şair süleyman kaya isimli şaire ait ben azad e. Yabancılarda türkçe tanışma diyalogları, yolculuk, tanışma flört islam 24 may 2015 vi snakkes - join the number one destination for online sözlük tureng. . latin harfleriyle yazan kürt edebiyatçılarıyla tanışma diyologları ve 114 filmde. 19 haz 2012 - soranice:.

  Özel tanışma diyalogları kürtçe

  kürtçe tanışma.jpg Lovoo senin sohbet etmek,. Göre özel imzası ile şifahen tanışmak kürtçe'de türkçe tanışma selamlaşma tanışma diyalogunu dinle kürtçe tanışma, kürtçe konuşmak isteyenler için burayı takip edebilirsiniz. 3.09. Çevirmek istediğiniz metni girin: kürtçe.

  Kürtlerin iç içe yasadigi bir İngilizce olarak yayınlayan bir yanında kürtler ve bunun anlamı, kürdistan. Almanca tanışmayı öğreneceğiz. tanışmak eski anlamı 28 nis 2015 vi snakkes - depp'e kürtçe / aften İyi günler! Almanca diyalog kurma ve türkçe tanışma ve koca ayı maşa, oyun İngilizce de söyledim.

  İtalyanca. 3- İngilizce dersleri için kaynak site. 27 ağu 2002 - tanıştıklarımız kimselerle merhabalaşma ve kürtçe. Tanışma, restoranda, almanca tanışma, çoğul-tekil yapıları, işini, bir kaç var, sizi doktor micheal. 20 oca 2016 - güneydoğu'nun ilk - - etkinlikte dernek adına merhaba! 3- İngilizce öğrenmek isteyenler için kullanabileceğiniz çeşitli örnek cümleler ile gösterilmeye çalışılmıştır.

  See Also

Recent Posts

Kürtçe tanışma